Atšķirība starp kredītkarti un debetkarti

Naudas kredītsKā izvēlēties Starpība kredītkarte debetkarte

Ja jūs esat jauns, lai pasaules kredīta score, kredīta score card sniedzējs drīkst izsniegt tikai jums karte ar $ 1,000 kredīta score limitu. Building Credit jūsu kredīta score rezultātu ir ļoti svarīgi, kopā ar savu saprātīgu izmantošanu kredītkarti var palīdzēt jums veidot savu rezultātu. Debetkartes parasti neietekmē kredīta vēsturi mazākās.

kredīta score card ir tikai karte, kas ļauj jums aizņemties naudu, lai segtu lietas. Kredītkartes debetkarti tiešām nav kredīta score card. Ar kredīta score card, jūs nekad ierobežo naudas summas tev savā norēķinu kontā, kas var būt viens no nopietniem mīnusi, lai debetkartes vairākiem patērētājiem. Tas ir salīdzinoši grūtāk ir kredīta score karti, nekā tas ir, lai būtu debetkarti, jo īpaši tiem, kam nav kredīta score vēstures vai pat sliktu kredīta score vēsturē.

Patērētājiem rodas parāds vairāku iemeslu dēļ. Ir vairāki ļaunumiem saistītas ar maksājumu kartes, bet ir priekšrocības, kas ir grūti ignorēt. Impulse pērk, ir vairāk izplatītas ar maksājumu kartes, jo jums piemīt daudz pieejamā kredīta. Un tāpēc, ka šī interese ir pasliktina, tas ir ļoti vienkārši iestigt kravu parādu.

Atlīdzības kartes ir kļuvusi par jaunāko dusmas uz kredīta score karšu ražošanas nozarei. Šīs kartes nāk ar gada maksu kopā ar augstu APR .. šajās dienās, cilvēki ir ļoti rūpīgi jāapsver, kāda klase kredītkarti viņi gatavojas veikt iekšā savas kabatas. ATM un debetkartes ļauj jums izmantot bankomātus, drošu un ērtu līdzekļus, lai pārraudzītu savu naudu. Drošības Jā, ir drošības problēmas, neskatoties uz labi aizsargāti maksājumu kartes.

Ir ne daudzi no mums, kas nav kredīta score card šodien. Visi Tās ir lietas, kas var kaitēt jūsu kredīta reitingu. Pretējā puses, maksas karti parāds var beidzot būt murgs ļoti ātri, ja tu nespēj samaksāt savus kontus laikā. Ja jūs ļaujiet savu kredītkartes tēriņi aizbēgt roku, tas ir vienkārši, lai atrastu sev stingri iesakņojusies parādos. Pretējā puses, kredīta score card uzņēmums būtu spēja atmaksāt savu naudu. Tas ir labs veids, lai pārliecinātos, jūs nekad izlaist maksājumu.

Tas nav grūti iesniegt pieteikumu debetkarti. Tas varētu būt izdevīgi, ja posteni jūs iegādājaties ar kredīta score card pārtraukumiem pēc tipisks garantijas termiņa beigām. Jums ir iespēja izvēlēties, kāda veida kartes jūs plānojat izmantot atsevišķiem pirkumiem vai noteiktos veikalos. Turklāt daudzi debetkaršu mašīnas ir tikai nedroši izmantot. Kartes īpašnieks jāievada drošu PIN katrs darījums izveidot identitāti un uzturēt drošību. Lielapjoma no kredītkartes, kas nodrošina atlīdzības nepieciešama arī gada maksu par Kartes lietošanu.

Ive ir nogriezta Jūs saņēmusi aploksni ietvaros pastu ar lielisku piedāvājumu minimālu procentu maksājumu kartes. Pirms jūs zināt to, jūs varētu būt iegūt rieciens naudu atpakaļ vai pat pilnīgi bezmaksas lidojumu, bez cenu tag. Gadījumā, ja jūs nevarat saglabāt savu izdevumu pārbaudi, jūs noteikti var Noslēdzot maksāt procentus, maksā jums fantastisku saišķis naudas, kā laiks iet. Piemēram, ja jums ir jāmaksā par kaut ko, izmantojot debetkarti tiešsaistē, kā arī biznesa iet krūtis, pirms jūs saņemsiet preces, jūs gandrīz noteikti nebūs spēju atgūt savu naudu. Jums vajadzētu apsvērt maksu, kas nāk ar piekļuvi jūsu atlīdzības too.