Atslēga veiksmīgam Krāsniņam: Viss par Krāsnis

kārbā krāsnis ierodas ar stiliem un ir diezgan populāra backpacker. Tie ir daži no vieglākajiem un vienkāršākajiem krāsnis izmantot. Tagad dienas jūs atradīsiet tonnas atšķirīgas krāsniņas tirgū. Pat ja šie mūsdienu krāsnis atbrīvot mazāku daudzumu dūmu atšķirībā no tradicionālajiem, viņi joprojām rada dūmus. Šie pārgājienu krāšņu veidiem to piesārņo H20, tāpēc pārliecinieties, lai būtu diezgan uzmanīgiem, ja jūs esat tuvu H20. Izvēloties Century plīts jūs varat ņemt pārtraukumu pārliecināti, jūs saņemat vienu no lielākajiem kempings krāsnis veikti. Pretējā puses, lielākā daļa āra kempings krāsnis strādā labi visos laika apstākļos.

Kur atrast Krāsnis

Protams, plīts varētu būt mazliet netīrs, bet tas nav tas, kas ir svarīgi, ja jūs esat kempings. Šīs krāsnis ir likts uz aizsargs, kas ir nedegošs raksturs. Viņi ir diezgan videi draudzīga, jo neviens koks vai jebkuri citi dabas resursi ir jāiznīcina, lai radītu degvielu par viņiem. Tā kā tie savienot tieši uz tvertnes izmantošana vēja ekrāna nav ieteicama, jo tā var izraisīt siltuma palielinājums un radīt eksploziju. Turklāt tās ir mehāniska, kas nozīmē, ka viņi var dot blāvi, bet nepārtrauktu skaņu, kamēr darbojas. Abi šie atšķirīgām metodēm būs jāizdara divas pilnīgi dažādas krāsnis. Vairums citu transportlīdzekļu kempinga krāsnis darbosies ļoti līdzīgi, un ar pareizu aprūpi, tai vajadzētu būt pastāvējušas ļoti ilgu laiku.

Kamīni arī rada ievērojamu gaisa piesārņojumu. Ja jūs pārejot no cita veida kamīnu līdz šeit ir dažas būtiskas lietas, jūs varētu vēlēties, lai saprastu par koksnes dedzināšanas krāsnis. Ja nodarbināt kamīns, būt pārliecināti, lai aizvērtu dūmvada tiklīdz kamīns netiek lietots. FMI kamīni varam palīdzēt jums uzsākt, kad jums izvēlēties labāko veidu krāsnis Jūsu mājoklī.

Mājas apkures krāsnis ir ļoti slavens šodien, jo tas ir fantastisks un moderns papildinājums jebkuram dzīvesvietu. Krāsnis darbina mežā ir ļoti slavens, jo ievērojamo cenu tag elektrības šodien un ar katru paplašinās problēmu valdības ar klimata pārmaiņām. Elektriskās plītis un ugunsgrēki ierodas ar dažādiem modes un dizainu.

maz pazīstams noslēpumus Krāsnis

koka krāsnis ir tiešām brīnišķīgs palīgs šīm pusēm. Koksnes dedzināšanas krāsnis piedāvājam Jums vairākas funkcijas. Viņi izmanto amortizatoriem, kas ir izveidota virs augšējā kamīna mūra. Ziepakmens koka krāsnis veikt visai daudz nozīmē, ņemot vērā to izvietojumu ziepakmens. Noņemot neapliecināts koka plīts nav nepieciešama, ja jūs pērkat vai pārdošanas mājās. Tādējādi, koka krāsnis var nebūt optimāla / optimāli iespēja, ja jūs vēlaties, zaļu apkures vienību. Lai gan malkas krāsnīm pārdošanai šajās dienās galvenokārt izmantoti piegādāt siltumu, turklāt, ir modeļi, kas ir ideāli piemērots gatavojot ēdienu.

Krāsnis – sazvērestības

Pastāv dažādi veidi granulu krāsnis, kas tur. Tās pamatā ir elektroniskas ierīces. Tās prasa pareizu izplūdes ventilācijas lai novērstu saindēšanās ar tvana gāzi. Tā kā tie ir viegli darboties tā ir nepieciešamība, ka tie ir jārūpējas. Turklāt, izmantojot arī granulu krāsns, protams, palīdzēs samazinot apkures rēķinu. Granulu krāsnis ir jauna un pieaug resursu izmanto sildīšanai visā jūsu mājā vai individuālā istabas jūsu pick. Korpusu granulu krāsnis tiek veikti, kas jāizveido katrā reģionā mājās.

krasniniem